W-UTP-CH030-24P
USB TYPE C (C.H=0.30mm)
联系客服
1
规格
过滤
USB TYPE C (C.H=0.30mm)
W-UTP-CH030-24P
连接器类别:
TYPE-C连接器
型式:
Female
间距:
0.50mm
端接类型:
SMT
排数:
三排
pin数:
24Pin