W-USB-0669-CH88
USB TYPE C (C.H=0.88mm)
联系客服
1
规格
过滤
USB TYPE C (C.H=0.88mm)
W-USB-0669-CH88
连接器类别:
TYPE-C连接器
型式:
Female
间距:
0.50mm
端接类型:
DIP
排数:
三排
pin数:
24Pin